Základní výcvik

Máte štěňátko, nebo již odrostlého puberťáka či dospělého jedince a chybí Vám základní ovladatelnost nebo by jste si přáli mít vychovaného rodinného psího kamaráda? Nevíte si sami rady? Zavolejte, napište, pomůžeme Vám.

1. Skupinový výcvik na cvičáku - 1 až 2x týdně
2. Výchova a socializace mimo cvičák - dle domluvy
3. Individuální přístup - dle domluvy
4. Školička pro štěňata - seznámení se vším, co je potřeba aby jste věděli, než se dostaví puberta

První schůzku i s pejskem navrhujeme individuální. Pro pejskaře z Prahy je schůzka v Kyjích nebo na Černém Mostě. Pro středočechy v Komárově u Hořovic, kde probereme vše od samého začátku. Doporučíme jak na pejska a další lekce mohou již probíhat ve skupině. Rozebereme na co se u vás zaměříme, vysvětlíme naprosté první krůčky, aby jste nechybovali a dobře pejska vedli a následně si budete zkoušet v praxi. Výhodou tohoto individuálního setkání je, že nemusíte čekat, až budete mít zcela naočkovaného pejska, protože hodina je pouze pro vás. Vše řešíme dle situace, co je zapotřebí a čím dřív se štěňátkem přijdete, tím máte více času vše dobře nacvičit a v pubertě budete mít lehčí vedení.
U individuálních lekcí praxe spojená s poradnou - 45 minut  - 350 Kč.

Individuální lekce doporučujeme maximálně 3, pak by bylo vhodné se zapojit do skupiny, aby pejsek získal návyk, že se musí poslouchat i za účastí jiných pejsků. Také je velmi důležitá socializace a seznamování se s různými situacemi.

U individuální lekce domluvíme oboustranně vyhovující termín. Cvičíme v různých časech.

A co vše se u nás dále naučíte? Základní ovladatelnosti, chůzi na vodítku, aby pejsek netahal, přivolání, sedni, lehni, vstaň, aportování, odložení pejska na místě, překonání různých překážek, aby pes neskákal, zbytečně neštěkal, když nechcete, nepožíral předměty venku... Dále připravujeme pejsky na různé psí sporty / agility, cross,  hoopers, coursing, cross a dog racing - www.ceskydogracingklub.cz

V případě zlozvyků si určitě vysvětlíme jak na to nebo jakýkoliv další problém pejska rozebereme a poradíme co s tím.

Po první lekci se můžete následně přihlásit do našeho skupinového výcviku, kde si můžete zvolit dle Vašeho uvážení a času buď jednotlivé lekce - 200 Kč, nebo kurz ve výši 1500 Kč, který se vztahuje na 10 lekcí po dobu čtyř měsíců / není striktně dáno, pokud by pes nebo Vy omarodil, vše se prodlužuje/. Kurzy probíhají celoročně.

Budete-li  po kurzu spokojeni s pocitem dalšího pokračování s pejskem, můžete se stát členy členy našeho spolku Člověk a pes - psí sporty. Člověk a pes se zaměřuje na psí sporty a roční členství je 1500 Kč + 500 Kč zápisné za první rok. Více informací u instruktorů.

Co tedy s sebou na cvičák: Oblíbenou hračku pejska, voňávé měkké pamlsky, obojek (nejlépe polostahovací) a vodítko ( kšířy a flexi vodítko není vhodné). Očkovací průkaz.

 

Přihlašování na tréninky přes sms, minimálně den dopředu: Renata 602 200 270

Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting