Search

Kurzy pro naprosté nováčky.  , úterky odpoledne v letním čase a víkendy dle rozpisu na wa  skupiě Střapec nebo na FB stránkách  přímo v našem areálu na pískové  rovinné dráze.

Klasický trénink coursingu máme dle možností a zájmu

Stává se vám u procházky, že  vás pes utahá mnohdy více než by jste si přáli a váš svěřenec je stále svěží, nabitý elánem?

Máme pro vás návod, jak lze  jednoduše využít při procházce zajímavý jednoduchý  psí sport, který nejen zvýší kondici vašemu psímu miláčkovi, ale přinese radost jak vám, tak vašemu svěřenci.

Coursing je druh sportu, kde běhá pejsek po louce za umělou návnadou. Dalo by se to přirovnat k chrtím dostihům, jen s tím rozdílem, že coursing se běhá v terénu na louce. A baví to každého pejska, který rád aportuje nebo je nabitý energií a při procházce se jen tak neunaví.

Psí sporty jsou velmi oblíbené a když se najde nějaký, který není náročný na váš čas a nemusíte řadu měsíců psa k této zálibě cvičit, o to je to zábavnější. Docházení tedy na cvičák není vůbec podmínkou.

Takže máte ojedinělou možnost vyzkoušet jak by to vašeho pejska bavilo a vlastně i vás.

U nás můžete zkusit  jednu ukázkovou lekci nebo se přikloníte k pravidelnějšímu trénování.


U tohoto sportu jsou výsledky velmi rychlé, stačí to pejskovi několikrát ukázat. Vůbec nezáleží na rase a velikosti a jestli máte křížence také nesouvisí s velikostí. Trénink můžete začít již od štěněčího věku, cca pěti-šesti měsíců.
Zkušené kynoložky se vám budou plně věnovat, takže si můžete vyzkoušet tento jednoduchý zajímavý psí sport, kde psa utaháte a vaše energie zůstane nedotčená.

Tréninky probíhají na Praze 9 - v ZKO Hloubětínského cvičiště pro úplné začátečníky.

Tréninky  delších tratí coursingu. vyhlašujeme dle možností, cca jednou měsíčně dle posekaného terénu na louce. Běháme jak v Praze, tak v Komárově u Hořovic

Termíny máme také na FB: Výcvik hrou, Člověk a pes.

Pokud by jste věděli o louce, kde by se dalo trénovat, napište nám. Nebráníme se jezdit.

Naše ceny:

Pro úplné začátečníky a štěňata - 200 Kč / vysvětlení se vším všudy, trénink probíhá na cvičišti ve skupině/

Individuální trénink pro naprosté nováčky u nás na pískové dráze v Hloubětíně - dle domluvy

Skupinová trénink střapce na pískové dráze pro psy, kteří již k nám chodí - 300 Kč 

 
Fatcow review is based on customer testimonials and is listed on the Best Web Hosting Reviews site.
Joomla Template designed by Best Cheap Hosting